Získejte ZDARMA eBook "10 zásad správného stravování". Je určen právě pro vás.

KLIKNĚTE ZDE

Více o mně

Radka OdstrčilíkováNarodila jsem se v Ostravě, v roce 1971. Odmaturovala jsem na průmyslovce – obor hutnictví, a v oboru jsem pracovala 3 roky. Bylo mi 21 let a v tu dobu jsem se v práci hledala.

Vystřídala jsem 8 zaměstnání, abych si uvědomila, kde patřím. Od roku 1996 jsem začala podnikat v oboru krása a zdraví. Našla jsem se v tom a stále směruji dál. Ve stejném roce jsem otvírala svůj první kosmetický salón. Byla jsem na něj pyšná. Klientela se sbírala velmi rychle, sama jsem se na kosmetičku rekvalifikovala. Věnovala jsem se vedení salónu s několika zaměstnanci, taky obchodní činnosti ve velkoobchodě s líčidly, maloobchodě s kosmetikou.

Stihla jsem se vdát, v roce 2001 jsem plánovaně otěhotněla a tak jsem se společně s manželem rozhodla salón prodat, pracovat sama a přesunout se do provozovny domů, kde jsem stále. Přistavěli jsme přístavek k domu a funguje to.

V roce 2002 jsem  porodila syna Michálka. Žádná mateřská dovolená. Už nebyl čas být doma a „nepracovat“. Ale to mi nevadilo, tak jsem to i plánovala. Michálek byl a je dodnes hodné dítě, babičky a děda pomohli a já mohla v klidu pracovat. Syna jsem měla přes stěnu doma a věděla jsem, že je o něj dobře postaráno.  Taky jsme si chtěla udržet klientelu, kterou jsem do té doby budovala.

V té době už jsem se začala velmi intenzivně věnovat výživě. Vedlo mně k tomu také to, že jsem v „kosmetické“ praxi poznávala, že kvalitní krém je „jen“ třešničkou na dortu péče o pleť. Především vnitřní prostředí je odrazem naší pleti a celkového zdraví.

Sama jsem bojovala s přebytečnými kg po porodu a zdárně jsem se jich zbavila. Měla jsem potřebu podělit se o to i s ostatními. Čtyři roky jsem vedla kurzy redukce váhy.  Prošlo mi rukama hodně žen, které řešily svou nadváhu, byla to výborná praxe a zkušenost.

Pak se mi velmi silně hromadila obchodní práce, taky se mi přestaly líbit metody firmy, pod jejiž hlavičkou jsem kurzy vedla. Tak jsem to vzdala. V tomto oboru se ale stále ráda vzdělávám, dodělala jsem si k tomu kurz výživy.  Výživa, jak víte, není zajímavá jen pro „shazování“ kg, ale také správná výživa ovlivňuje velmi silně naše zdraví. Předávám své zkušenosti i svým poradcům ve své obchodní skupině.

Hledala jsem způsob, jak si diagnostikovat člověka, abych mu správně nastavila jeho stravovací režim. Každý jsme jiný a to co funguje na jednoho, druhému může uškodit.

 Oslovila mně IRISdiagnostika (diagnostika oka) a Darkfield (vyšetření kapky krve). Z počátku jako „ klienta“. Hledala jsem další vzdělání v oboru zdraví a výživa a také jsem sama řešila své zdravotní potíže. Našla jsem paní K. Konrádovou z Pardubic, ke které jsem se ihned rozjela. Moc se mi tato analýza líbila a líbí. Uvědomila jsem si, že to je ONO, přesně to, co hledám. Dodnes je mou „učitelkou“ a naše spolupráce funguje velmi dobře.

Je to moje „nová hračka“, kterou se teď ve své práci bavím. Jsem z těch šťastných lidí, kteří mohou tvrdit, že jejich práce je zároveň pro ně i koníčkem. Jsou to dvě třetiny spokojeného života. Velmi se to spojuje se vším, co jsem doteď tvořila a zároveň je to pro mě obrovský posun dál.

Čím víc se naturopatií zabývám, tím víc mně vtahuje. Z počátku výživová oblast, teď už velmi silně i zdravotní. To, že mohu někomu pomoci předejít zbytečné nemoci mně fascinuje. Když přijde klient a děkuje mi, že jsem mu zdravotně pomohla a je mu lépe, je to pro mě nejlepší odměna.

V prodeji jsem si prošla spoustou firem, vyzkoušela  jsem si v praxi různé kosmetické i výživové produkty, po své 15-ti leté obchodní zkušenosti už umím vybrat pro klienta to, co je na trhu opravdu kvalitní a je pro něj výhodné nejen zdravotně, ale taky finančně. Neorientuji se jen na jednu firmu, což by v Naturopatii nebylo dobře.

Pokud i vy něco zdravotního řešíte, nebo se nemůžete zbavit „jen“ zbytečných kg, těším se na vás ve své poradně. Srdečně ráda uvidím i ty, kteří „slyší“ na prevenci. O tom to všechno totiž je.


Přeju vám hodně úspěchů na cestě k vašemu zdraví...


Radka Odstrčilíková

 

 
 
 

Certifikáty

Kontakt

Radka Odstrčilíková, výživový konzultant Na Brázdě 765/5, Ostrava-Hrabová, 720 00 +420777189406 kosmero@volny.cz